آزمونهای الکترونیکی چیست؟

آزمونهای الکترونیکی، سامانه ای است كه اجازه می دهد دانش پذیران بتوانند در آزمون ها به صورت آنلاین و از طریق اینترنت شرکت نمایند. دانش پذیران می توانند بر اساس علاقه مندی های خود در آزمون های گوناگون از پیش تعریف شده در سیستم شرکت نمایند.

چگونه از سامانه استفاده کنم؟

اگر برای اولین بار است که از این سامانه استفاده می کنید باید بیان کنیم که این سامانه برای دوره های آموزشی شرکت پندار رایانه خزر می باشد و برای استفاده و شرکت در آزمون ها باید حتما در سامانه و در یکی از دوره های آموزشی ثبت نام کرده باشید و با کد پی گیری ثبت نام خود وارد این سامانه شده و نسبت به شرکت در آزمون مجازی مربوطه اقدام نمایید.

آیا می توانم در یک آزمون چند بار شرکت کنم؟

بله - در صورت عدم قبولی در یک آزمون می توانید ضمن درخواست به شرکت مبنی بر شرکت در آزمون مجدد این کار را با تایید شرکت و بدون هیچ هزینه ای انجام دهید.

آیا زمان انجام آزمون محدودیت دارد؟

پس از انتخاب گزینه شروع آزمون در داشبرد شخصی شما، زمان باقی مانده تا پایان آزمون که از پیش توسط طراحان سوال برای شما در نظر گرفته شده است، به نمایش در می آید و پس از پایان وقت در صورت عدم اشاره به گزینه پایان آزمون توسط شما، جواب های شما تا به آن لحظه جهت تصحیح و اعلام نتیجه به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.

چگونه می توانم از نتیجه مطلع شوم؟

پس از امتحان و ثبت جواب های شما در سیستم، نتیجه پس از تایید اپراتور از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.